top of page


Připravujeme nové CD ... a zní to moc hezky ... :)

Naše ostrůvácká kapela má za sebou první přípravné zkoušky a dokonce už i první nahrávky ve studiu. Pomalu se začíná rodit projekt, který bychom chtěli s vámi chtěli na začátku léta pokřtít. Máme nahranou první část vybraných táborových písniček , vyzkoušeli jsme si jak je náročné všechny hlasy a nástroje zmixovat tak, aby to pěkně znělo a navíc to všechno nahrát bez ideálně napoprvé bez chyb a přežbleptů. A protože čas ve studiu je dost drahý snažili jsme se zvládnout to s kvalitní přípravou rovnou a jsme moc rádi, že máme tak šikovného kamaráda zvukaře Františka, který nám hodně pomáhal - určitě vám ho taky představíme :)
bottom of page